Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw do grzania wody w bojlerach ECO Solar Boost EVO 6xPV
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do grzania wody w bojlerach ECO Solar Boost EVO 6xPV
Parametry techniczne:
SOLARNA PRZETWORNICA NAPIĘCIA ECO SOLAR BOOST EVO MPPT-4000 4KW
| Napięcie wejściowe (DC): | 120 V ÷ 350 V |
| Napięcie wyjściowe RMS (AC): | 120 V ÷ 250 V |
| Częstotliwość napięcia wyjściowego: | 50 Hz |
| Przebieg napięcia wyjściowego: | modyfikowana sinusoida |
| Maksymalna moc: | 4000 W |
| Maksymalny prąd: | 16A |
| Punkt przełączenia na sieć / panele: | 40 V / 80 V (±5 %) |
| Połączenie paneli PV: | szeregowe lub szeregowo-równoległe |
| Wejściowe złącze zasilania DC: | MC4 - 1 kpl |
| Gniazdo wyjściowe AC: | typ E (z bolcem) - 2 szt. |
| Temperatura pracy: | -25 °C ÷ 55°C |
| Sprawność: | > 97 % |
| Chłodzenie: | aktywne (automatyczna regulacja) |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Funkcja MPPT: | tak |
| Zabezpieczenie termiczne: | 80 °C |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe: | tak |
| Zabezpieczenie zwarciowe: | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe: | tak |
| Obsługa obciążeń rezystancyjnych: | tak |
| Obsługa obciążeń pojemnościowych: | nie |
| Obsługa obciążeń indukcyjnych: | nie |
| Obudowa: | aluminium |
| Wymiary (dł. sz. wys.): | 315 x 170 x 80 [mm] |
| Waga: | 1,9 kg |
Panel monokrystaliczny
| Moc nominalna Pmax (W): | 450W |
| Wydajność modułu [%]: | 21.5 |
| Ogniwa: | Mono 60×180 mm N-type |
| Wymiary modułu [mm]: | 1762×1134×30 |
| Waga [kg]: | 21 |
Zestaw zawiera:
- 6 monokrystalicznych paneli PV 450W
- Przetwornica Solarna ECO SOLAR BOOST EVO MPPT-4000 4KW
- komplet przewodów 25 metrów ze złączami
- instrukcję instalacji
Najprostszy system grzania wody w bojlerach dostępny na rynku.
Zestaw składa się z 6 paneli monokrystalicznych o mocy 450W każdy, przetwornicy ECO SOLAR BOOST EVO MPPT-4000 4KW oraz kompletnego okablowania o długości 25 metrów zakończonego z jednej strony złączami MC4 a z drugiej konektorami oczkowymi do przetwornicy.
System jest prosty, wymaga jedynie podłączenia 6 sztuk typowych paneli fotowoltaicznych o napięciu roboczym około 32V lub odpowiedniej ilości innych, oraz odbiornika energii np. bojlera elektrycznego, ogrzewanie podłogowe.
Prąd stały wytwarzany w panelach, którym nie można bezpośrednio zasilać urządzeń grzewczych, zostaje w przetwornicy zamieniony na prąd przemienny, którym można już zasilać urządzenia grzewcze.
Maksymalna moc sytemu to 4kW, przetwornica posiada wyjście priorytetowe numer "1" oraz wyjście zależne numer "2".
Pozwala to na podłączenie dwóch urządzeń grzewczych np. dwóch bojlerów, z których jeden będzie nagrzewany jako pierwszy, a drugi w sytuacji gdy termostat tego pierwszego przerwie odbieranie energii z przetwornicy. Dzięki zaimplementowanej funkcji MPPT, przetwornica automatycznie przystosuje się do mocy grzałki i tak ustawi swój punkt pracy, aby energia odbierana z systemu paneli fotowoltaicznych była maksymalna.
UWAGA ! Urządzenia grzewcze z regulatorami elektronicznymi mogą być zasilane tylko z wyjścia numer 1.
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Grzanie wody i dużo prądu w domku całorocznym:
Kupując na mrAkumulator.com zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!