Wyszukiwarka
Producenci
6000W/3000W 12V/230V Zasilacz awaryjny (UPS + AVR) 12V UPS-6000S Sinus
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz awaryjny (UPS + AVR) 12V UPS-6000S Sinus 6000W/3000W 12V/230V
Parametry techniczne:
| Parametry / Nazwa produktu: | UPS-6000S Sinus 12V |
| Zasilanie: | Akumulator 12V lub sieć 230V |
| Napięcie wejściowe [VDC]: | 11÷15 VDC |
| Napięcie wejściowe [VAC]: | 230 VAC |
| Napięcie wyjściowe [VAC]: | 230 VAC |
| Moc maksymalna: | 6000 VA |
| Moc ciągła: | 3000 VA |
| Przebieg napięcia na wyjściu: | Sinusoidalny |
| Prąd ładowania akumulatora: | 20 A |
| Typ akumulatora: | Kwasowy, Żelowy |
| Funkcja AVR: | TAK od 170VAC (opóźnienie 17s.) |
| Port USB: | 5V (2A) |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe: | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne: | 80°C |
| Zab. nadnapięciowe zasilania: | 15 VDC |
| Pobór prądu bez obciążenia: | 2.5A |
| Czas przełączenia: | poniżej 10ms |
| Ostrzeżenie przed rozładowaniem akumulatora: | TAK |
| Temperatura pracy: | -25°C ~ +55°C |
| Sprawność: | powyżej 92% |
| Chłodzenie: | Aktywne |
| Złącze zasilania: | Złącze śrubowe M10 |
| Gniazdo wyjściowe 230V: | 1 x gniazdo AC oraz 1 x złącze śrubowe |
| Obudowa: | Aluminium |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Wymiary LxWxH [mm]: | 510x200x145 |
| Waga [kg]: | 8.5 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Zasilacz awaryjny UPS-6000S Sinus przeznaczony jest do zasilania awaryjnego urządzeń pracujących w trybie ciągłym.
W przypadku wykrycia zaniku napięcia zasilania z sieci energetycznej przetwornica przełącza się w tryb "zasilania awaryjnego", pobierając energię zgromadzoną wcześniej w akumulatorze. Przełączenie zasilania z akumulatora na sieć następuje automatycznie, w przypadku pojawienia się napięcia w sieci, z jednoczesnym ponownym ładowaniem akumulatora. W urządzeniu wbudowany jest elektroniczny kontroler ładowania z automatyczną funkcją regulacji prądu ładowania do 20A.
W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje:
- przetwornicy DC/AC typu czysty sinus
- stabilizatora napięcia AVR
- przełącznika awaryjnego typu UPS - przełączanie źródła zasilania z sieci na akumulator
- sieciowej ładowarki akumulatorowej (prostownika) ładującej akumulator bezpiecznym prądem 20 A
Cechy urządzenia:
- Procesorowa kontrola kształtu i napięcia wyjściowego - czysta sinusoida na wyjściu zasilania
- Zabezpieczenia przeciążeniowe, zwarciowe i termiczne
- 3-stopniowy prostownik akumulatora
- Funkcja AVR - automatyczna stabilizacja napięcia wyjściowego
- Sygnalizacja zbyt niskiego i zbyt wysokiego napięcia zasilania oraz stanu głębokiego rozładowania akumulatora
- Inteligentne płynne sterowanie wentylatorem
- Krótki czas przełączenia
- Wysoka sprawność
- 1 gniazdo wyjściowe 230VAC
- 1 złącze wyjściowe 230 VAC
- brak stałej fazy na wyjściu
- Gniazdo USB 5V 2A - do ładowania urządzeń przenośnych
- Gwarantowana jakość i bezawaryjność
W zestawie:
- Zasilacz UPS-6000S SINUS 6000W
- Kable zasilające
- Instrukcja obsługi w języku polskim
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów, przetwornic, szeroko pojętego sprzętu motoryzacyjnego i fotowoltaicznego. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak działa przetwornica AC/DC:
Kupując na mrAkumulator.com zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!