Wyszukiwarka
Producenci
3kW Falownik niskonapięciowy jednofazowy Deye SUN-3K-G04
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3kW Falownik niskonapięciowy jednofazowy Deye SUN 3K G04
Parametry techniczne:
| WEJŚCIE PV | |
| Model: | SUN-3K-G04 |
| Typ: | Niskonapięciowy sieciowy, jednofazowy |
| Maks. moc wejściowa PV: | 3.9kW |
| Maks. napięcie wejściowe PV: | 550V |
| Napiecie startowe DC: | 80V |
| Zakres napięcia pracy MPPT: | 70-500V |
| Znamionowe napięcie wejściowe PV: | 360V |
| Maks. prąd wejściowy: | 13A |
| Maks. Prąd zwarcia: | 19A |
| Liczba MPPT/Strun na MPPT: | 1/1 |
| WYJŚCIE (AC) | |
| Znamionowa moc wyjściowa: | 3kW |
| Maks. Moc czynna: | 3,3kW |
| Znam. napięcie wyjściowe/zakres: | L/N/PE 220V/187V-242V, 230V/ 195.5V-253V (opcja) |
| Sposób przyłączenia do sieci: | L/N/PE |
| Znamionowa częstotliwość sieci: | 50 / 60 (opcjonalnie) |
| Znamionowy prąd wyjściowy sieci AC: | 13A |
| Maks. Prąd wyjściowy AC: | 14.3A |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0.8 wiodący do 0.8 opóźniony |
| THD prądu sieci: | <3% |
| Prąd wtrysku DC mA: | <0,5% |
| WYDAJNOŚĆ: | |
| Maks. sprawność: | 97,3% |
| Euro sprawność: | 96,3% |
| Wydajność MPPT: | >99% |
| ZABEZPIECZENIA: | |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją DC: | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia AC: | Tak |
| Zabezpieczenie przepięciowe wyjścia AC: | Tak |
| Ochrona przeciwzwarciowa AC: | Tak |
| Ochrona temperaturowa: | Tak |
| Monitorowanie rezystancji izolacji: | Tak |
| Monitorowanie komponentów DC: | Tak |
| Monitorowanie zwarcia doziemnego: | Tak |
| Przerywacz obwodu awaryjnego łuku (AFCI): | Opcjonalnie |
| Monitorowanie parametrów sieci: | Tak |
| Ochrona przed pracą wyspową: | Tak |
| Wykrywanie awarii uziemienia: | Tak |
| Ochrona przeciwprzepięciowa: | Tak |
| Zabezpieczenie różnicowoprądowe (RCD): | Tak |
| Poziom ochrony przeciwprzepięciowej: | TYPE II(DC), TYPE II(AC) |
| DANE OGÓLNE: | |
| Rozmiar szafki ( szer.× wys.×gł. mm): | 280×310 ×184 (Bez złącz i uchwytów montażowych) |
| Architektura: | Beztransformatorowa |
| Temperatura pracy: | -25 to +65℃, >45℃ obniżenie wartości znamionowych |
| Poziom ochrony IP: | IP65 |
| Poziom hałasu (dB) | ≤35 dB |
| Typ chłodzenia: | Bierne |
| Max. wys. instalacji (m) | 2000m |
| Norma przyłączenia do sieci: | IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, G98, G99, VDE-AR-N 4105 |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia: | 0-100% |
| Bezpieczeństwo EMC/Standard: | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 |
| Interfejs komunikacyjny: | RS485/RS232 |
| Tryb monitorowania: | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (opcjonalnie) |
| Waga: | 6.35 |
| Gwarancja: | 12 lat |
Deye SUN 2K G04 – inteligentne zarządzanie energią, maksymalna wydajność, pełna niezależność!
Falownik Deye SUN 3K G04 to nowoczesne urządzenie jednofazowe o mocy 3 kW, dedykowane do instalacji fotowoltaicznych. Wyposażony w jeden tracker MPPT, zapewnia maksymalną sprawność do 97,5%. Szeroki zakres napięcia wejściowego (70-500 V) oraz niskie napięcie rozruchowe (80 V) umożliwiają elastyczność w projektowaniu systemu. Dodatkowo, funkcja zerowego eksportu i możliwość inteligentnego monitorowania zwiększają efektywność i kontrolę nad pracą instalacji.
Kompaktowe wymiary (280×310×184 mm) i pasywne chłodzenie czynią go łatwym w instalacji i niezawodnym w działaniu. Stopień ochrony IP65 gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne, a poziom hałasu poniżej 35 dB zapewnia cichą pracę. Falownik Deye SUN 3K G04 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego i trwałego komponentu do swojego systemu fotowoltaicznego. Zachęcamy do zakupu tego modelu w naszym sklepie mrAkumulator.com, gdzie oferujemy produkty najwyższej jakości dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając falowniki dostępne w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych produktów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który wybór spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Magazyn Energii 10kWh KONTEC+
Falownik Hybrydowy Deye 8kW:
Kupując na mrAkumulator.com zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!