Wyszukiwarka
Producenci
80Ah 12V Akumulator AGM R-CARBON R-CB 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 80Ah 12V AGM R-CARBON
Parametry techniczne:
| Pojemność | 80 Ah |
| Napięcie nominalne | 12 V |
| Typ | AGM |
| Rodzaj biegunów | B5 |
| Mocowanie | Brak |
| Polaryzacja: | Lewy plus (ETN 1) |
| Kod producenta | R-CB 80 |
| Bezobsługowy wg EN | TAK |
| Dostęp do korków | NIE DOTYCZY |
| Hermetyczny | TAK (zabezpieczony zaworami VRLA) |
| Wskaźnik naładowania | NIE |
| Rezystancja wewnętrzna (25°C, pełne naładowanie) | ~5,0 mΩ |
| Napięcie ładowania |
buforowo 13,0-13,2 V cyklicznie 14,4-14,8 V wysycanie 13,5-14,0 V |
| Szerokość | 171 mm |
| Wysokość | 216 mm |
| Wysokość całkowita | 219 mm |
| Długość | 260 mm |
| Waga | ~26 kg |
| GWARANCJA | 12 miesięcy |
R-CARBON: akumulator, który dotrzyma Ci kroku na każdej drodze!
Akumulator R-CARBON 100 Ah to bezobsługowy, szczelny akumulator typu AGM, w którym płyty ujemne wykonano z kompozytu ołowiowo-węglowego, co wpływa pozytywnie na jego charakterystyki i pojemność. Dzięki zastosowanej technologii żywotność akumulatora przy głębszych rozładowaniach wyższymi prądami jest większa niż w innych konstrukcjach AGM. R-CARBON jest też wydajniejszy w szerszym spektrum temperatur i doskonale przyjmuje ładunek, co wpływa na skrócenie czasu koniecznego do pełnego naładowania akumulatora.
Główne cechy:
- Wykonany w technologii AGM
- Idealnie nadaje się do wykorzystania w kamperach, przyczepach i łodziach, oraz do systemów alarmowych i zasilaczy awaryjnych UPS
- Elektroda ujemna z dodatkami węglowymi
- Bezobsługowy dzięki zastosowaniu technologii AGM (elektrolit jest uwięziony w macie z włókna szklanego) - dzięki temu jest szczelny i bezpieczny, zabezpieczony zaworami VRLA
- Niski stopień samorozładowania
- Produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami dotyczącymi jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska według normy EUROBAT
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty RAXO w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów oraz akcesoriów motoryzacyjnych, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
44 dni po gwarancji- zasadna reklamacja akumulatora?:
Kupując na mrAkumulator.com zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
UWAGA! - dotyczy zużytego akumulatora
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627), w przypadku niezdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww. ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30 zł.