Wyszukiwarka
Producenci
30W Panel fotowoltaiczny 4SUN MAXX BF
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
30W Panel Fotowoltaiczny 4SUN MAXX BF
Parametry techniczne:
| Indeks: | P0185 |
| Model: | 30W Maxx |
| Ogniwa: | Monokrystaliczne |
| Moc maksymalna (Pmax): | 30W |
| Napięcie mocy maksymalnej (Vmp): | 18,V |
| Prąd mocy maksymalnej (Imp): | 1,67A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc): | 21,60 A |
| Prąd zwarciowy (Isc): | 1,82A |
| Maksymalne napięcie systemu: | 1000VDC(IEC) |
| Tolerancja mocy wyjściowej: | +3% |
| Wymiary modułów: | 470x390x25mm |
| Waga: | 1,50kg |
| Przewód: | 2x90mm bez MC4 |
| Puszka przyłączeniowa: | IP65 |
| Gwarancja: | 5lat |
| Bus Bar: | 5BB |
| Grubość szkła (szkło hartowane): | 3,2mm |
| Rama: | czarna |
30W Maxx – fotowoltaika do niezawodnego zasilania Twoich urządzeń!
Panel fotowoltaiczny MAXX 30W BF to wytrzymały moduł solarny przeznaczony do pracy w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, zachowujący stabilne parametry niezależnie od otoczenia. Zastosowane wysokowydajne ogniwa polikrystaliczne zapewniają efektywne ładowanie akumulatorów o pojemności od 12 do 18 Ah, idealnie sprawdzając się w zasilaniu oświetlenia LED, urządzeń elektrycznych o niewielkim poborze mocy, sprzętów w kamperach, na łodziach, w domkach letniskowych, ogrodzie czy przy zasilaniu systemów pomiarowych i alarmowych. W zestawie znajduje się szeregowy konektor MC4 ułatwiający montaż, a ze względu na proces produkcji w okolicach ramy modułu mogą występować śladowe ilości silikonu.
Przykładowe zastosowania:
- ładowanie akumulatora
- zasilanie urządzeń elektrycznych takich jak: radio, telefon, telewizor, lodówka turystyczna, itp.
- zasilanie oświetlenia LED
- dostarczanie elektryczności na pojazdach np. kampery, jachty, samochody
- zasilanie ulicznych lamp solarnych i lamp ogrodowych
- zasilanie urządzeń ogrodowych np. fontanna, pompa ogrodowa
- zasilanie urządzeń w domkach działkowych
- zasilanie stacji meteorologicznych, urządzeń alarmowych, urządzeń pomiarowych
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając fotowoltaikę w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, sprzętu motoryzacyjnego a także szeroko pojętej fotowoltaiki, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Czy dwa panele słoneczne naładują akumulator do pełna?:
Kupując na mrAkumulator.com zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!