Wyszukiwarka
Producenci
2000W Przetwornica napięcia 12 VDC/ 24 VDC/ 230 VAC SINUS IPS-2000S DUO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przetwornica napięcia 12VDC/ 24VDC/ 230 VAC SINUS IPS-2000S 2000W DUO
Parametry techniczne:
| Parametry / Nazwa produktu: | IPS-2000S DUO Sinus 12V oraz 24V |
| Napięcie wejściowe [VDC]: | 11÷15 VDC oraz 22÷30 VDC |
| Napięcie wyjściowe [VAC]: | 230 VAC |
| Moc maksymalna: | 2000 VA |
| Moc ciągła: | 1000 VA |
| Przebieg napięcia na wyjściu: | Sinusoidalny |
| Soft START: | TAK |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe: | TAK |
| Zabezpieczenie zwarciowe: | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne: | TAK |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe zasilania: | 15,5 VDC / 31 VDC |
| Ostrzeżenie przed rozładowaniem akumulatora: | 10,7 VDC / 20,5 VDC |
| Zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora: | 10,5 VDC / 20 VDC |
| Temperatura pracy: | 0°C ~ +40°C |
| Sprawność: | >92% |
| Chłodzenie: | Aktywne |
| Złącze zasilania: | Złącze śrubowe M6 |
| Gniazdo wyjściowe 230V: | 2 x E (z bolcem) |
| Gniazdo USB: | 5V / 2100mA |
| Obudowa: | Aluminium |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Wymiary Dł. x Sz. x Wys. [mm]: | 335x170x105 |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| EAN: | 5903699340660 |
| Gwarancja: | 3 lata |
IPS-2000S – czysta moc sinusoidy, gdy 12/24 V trzeba zmienić w pewne 230 V!
Seria przetwornic napięcia IPS SINUS zaprojektowana została do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów oraz instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V oraz 24V (autodetekcja).
Najczęściej stosowana jest w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Jedną z funkcji przetwornicy jest zastosowanie jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak piece, pompy CO, systemy podtrzymania.
Cechą charakterystyczną przetwornic SINUS która odróżnia je od klasycznych prostych przetwornic DC/AC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie.
Cechy przetwornicy SINUS IPS
- Aluminiowa obudowa
- Inteligentne chłodzenie
- Alarm o zbyt niskim poziomie naładowania akumulatora
- Praca z silnikami indukcyjnymi, pompami CO
- Gniazdo USB
- Zasilanie 12 V oraz 24 V
System zabezpieczeń
- Przed zamianą polaryzacji zasilania
- Ochrona przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatora
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Zabezpieczenie zwarciowe wyjścia
- Zabezpieczenie termiczne - chroni przetwornicę przed przegrzaniem
Idealne do zasilania
- Lodówek, zamrażarek, mikrofalówek, silników, pomp, kompresorów oraz wiatraków
- Wiertarek, szlifierek, kosiarek, odkurzaczy
- Oświetlenia żarowego, LED i świetlówek
- Zasilaczy laptopowych i USB, komputerów i monitorów, TV
- Drukarek i kas fiskalnych
W zestawie
- Przetwornica SINUS IPS-2000S DUO 2000W
- Zapasowy komplet bezpieczników
- Kable zasilające
- Instrukcja obsługi w języku polskim
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów, przetwornic, szeroko pojętego sprzętu motoryzacyjnego i fotowoltaicznego. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory AZO przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak działa przetwornica AC/DC:
Kupując na mrAkumulator.com zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!