Wyszukiwarka
Producenci
1200W/600W 12V/230V Zasilacz awaryjny (UPS + AVR) 12V UPS-1200SR Sinus
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz awaryjny (UPS + AVR) 12V UPS-1200SR Sinus 1200W/600W 12V/230V
Parametry techniczne:
| Parametry / Nazwa produktu: | UPS-1200SR Sinus 12V |
| Zasilanie: | Akumulator 12V lub sieć 230V |
| Napięcie wejściowe [VDC]: | 11÷15 VDC |
| Napięcie wejściowe [VAC]: | 230 VAC |
| Napięcie wyjściowe [VAC]: | 230 VAC |
| Moc maksymalna: | 1200 VA |
| Moc ciągła: | 600 VA |
| Przebieg napięcia na wyjściu: | Sinusoidalny |
| Prąd ładowania akumulatora: | 10 A |
| Typ akumulatora: | Kwasowy, Żelowy |
| Funkcja AVR: | TAK od 170VAC (opóźnienie 17s.) |
| Port USB: | 2 porty (2.1A) |
| Pilot sterujący: | TAK (kabel – 5 metrów) |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe: | TAK |
| Zabezpieczenie zwarciowe: | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne: | 80°C |
| Zab. nadnapięciowe zasilania: | 15 VDC |
| Pobór prądu bez obciążenia: | 0.35A |
| Czas przełączenia: | poniżej 15ms |
| Ostrzeżenie przed rozładowaniem akumulatora: | TAK |
| Temperatura pracy: | -25°C ~ +55°C |
| Sprawność: | powyżej 92% |
| Chłodzenie: | Aktywne |
| Złącze zasilania: | Złącze śrubowe M6 |
| Gniazdo wyjściowe 230V: | 2 x E (z bolcem) |
| Obudowa: | Aluminium |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Wymiary LxWxH [mm]: | 280x230x107 |
| Waga [kg]: | 2.8 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Zasilacz awaryjny UPS-1200SR Sinus przeznaczony jest do zasilania awaryjnego urządzeń pracujących w trybie ciągłym.
W przypadku wykrycia zaniku napięcia zasilania z sieci energetycznej przetwornica przełącza się w tryb "zasilania awaryjnego", pobierając energię zgromadzoną wcześniej w akumulatorze. Przełączenie zasilania z akumulatora na sieć następuje automatycznie, w przypadku pojawienia się napięcia w sieci, z jednoczesnym ponownym ładowaniem akumulatora. W urządzeniu wbudowany jest elektroniczny kontroler ładowania z automatyczną funkcją regulacji prądu ładowania do 10A.
W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje:
- przetwornicy DC/AC typu czysty sinus
- stabilizatora napięcia AVR
- przełącznika awaryjnego typu UPS - przełączanie źródła zasilania z sieci na akumulator
- sieciowej ładowarki akumulatorowej (prostownika) ładującej akumulator bezpiecznym prądem 10A
Cechy urządzenia:
- Sterowanie pilotem kablowym
- Procesorowa kontrola kształtu i napięcia wyjściowego - czysta sinusoida na wyjściu zasilania
- Zabezpieczenia przeciążeniowe, zwarciowe i termiczne
- 3-stopniowy prostownik akumulatora
- Funkcja AVR - automatyczna stabilizacja napięcia wyjściowego
- Sygnalizacja zbyt niskiego i zbyt wysokiego napięcia zasilania oraz stanu głębokiego rozładowania akumulatora
- Inteligentne płynne sterowanie wentylatorem
- Krótki czas przełączenia
- Wysoka sprawność
- Niski pobór prądu bez obciążenia poniżej 0.35A
- 2 gniazda wyjściowe 230VAC
- brak stałej fazy na wyjściu
- Gniazdo USB - do ładowania urządzeń przenośnych
- Gwarantowana jakość i bezawaryjność
W zestawie:
- Zasilacz UPS-1200SR SINUS 1200W
- Kable zasilające
- Pilot zdalnego sterowania
- Instrukcja obsługi w języku polskim
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów, przetwornic, szeroko pojętego sprzętu motoryzacyjnego i fotowoltaicznego. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak działa przetwornica AC/DC:
Kupując na mrAkumulator.com zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!